Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.99, formerly: $16.49
SAVE $3.50
Plus tax
Schwarzkopf
Keratin Blonde Permanent Hair Colour Cream, 11.0 Natural Blonde, 1 Pack Natural Blonde
60 ml, $21.65/100ml
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $15.99
SAVE $2.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Deepest Plum
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $16.99
SAVE $4.00
Plus tax
Schwarzkopf
Keratin Blonde Permanent Hair Colour Cream Almond Blonde 11.1, Hi-Lift Permanent Color, 1 Application Almond Blonde
60 ml, $21.65/100ml
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Old Spice
2 in 1 Shampoo and Conditioner, Fiji
650 ml, $1.66/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Schwarzkopf
2 In 1 Thickening Colour Boost Dark Brown
57 g, $22.79/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
2-in-1 Shampoo and Conditioner Apollo
473 ml, $1.27/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































