Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $13.00, formerly: $13.49
SAVE $0.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Féria Multi-Faceted Shimmering Colour Permanent Hyper Platinum
1 ea, $13.00/1ea
sale: $13.00, formerly: $15.99
SAVE $2.99
Plus tax
Pantene
Flexible Hold Alcohol-Free Hairspray
397 g, $3.27/100g
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Old Spice
Thick & Full 2In1 Shampoo And Conditioner For Men
650 ml, $1.66/100ml
Low Stock

sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Garnier
Belle Colour, 71 Dark Ash Blonde
57 ml, $14.89/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Intensive Hydration Shampoo with Manuka Honey
384 ml, $4.03/100ml
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Tresemme
Root Touch-Up Hair Spray for dark brown hair
70.8 g, $14.08/100g
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Shampoo with Jamaican Black Castor Oil
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
HB Hair Biology
Full and Vibrant Volumizing Shampoo for Fine, Thin, Flat Hair
380 ml, $3.58/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Nexxus
Therappe Shampoo
400 ml, $3.87/100ml
Low Stock
Low Stock
$14.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Magic Root Permanent, Permanent Root Touch Up 4 Dark Brown
1 ea, $14.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































