Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Garnier
Belle Colour, 71 Dark Ash Blonde
57 ml, $14.89/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Intensive Hydration Shampoo with Manuka Honey
384 ml, $4.03/100ml
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Tresemme
Root Touch-Up Hair Spray for dark brown hair
70.8 g, $14.08/100g
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Shampoo with Jamaican Black Castor Oil
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
HB Hair Biology
Full and Vibrant Volumizing Shampoo for Fine, Thin, Flat Hair
380 ml, $3.58/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Nexxus
Therappe Shampoo
400 ml, $3.87/100ml
Low Stock
Low Stock
$14.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Magic Root Permanent, Permanent Root Touch Up 4 Dark Brown
1 ea, $14.99/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Nexxus
Humectress Conditioner
400 ml, $3.87/100ml
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Method
Men 2-in-1 Shampoo & Conditioner, Sea + Surf
414 ml, $3.28/100ml
Low Stock

sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Garnier
Belle Colour, 81 Ash Blonde
57 ml, $14.89/100ml
sale: $14.50, formerly: $15.50
SAVE $1.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Magic Root Cover Up, Root Touch Up Light Golden Brown
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $13.49
SAVE $0.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Feria, R57 Intense Medium Auburn
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































