Hair Treatments
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $9.99
SAVE $2.99
Plus tax
Pantene
Heat Primer Thermal Heat Protectant
215 ml, $3.26/100ml
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $9.99
SAVE $2.99
Plus tax
Pantene
Pro-V Wave & Curl Defining Hydrating Crème
170 ml, $4.12/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Nexxus
Finishing Spray for Wavy and Curly hair
283 g, $5.47/100g
Low Stock
Low Stock
$17.99
Plus tax
Carol's Daughter
Goddess Strength Leave In Conditioner for Curly Hair
300 ml, $6.00/100ml
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Old Spice
Relax 2in1 Shampoo and Conditioner for Men with Lavender, For Thick and Healthy Hair for Men
650 ml, $1.66/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g






























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































