Conditioner
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Moisturizing Conditioner, Sweet Peach Nectar
487 ml, $2.87/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Jamaican Black Castor Oil Leave-In Conditioner
340 ml, $4.56/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Shampoo with Jamaican Black Castor Oil
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Nexxus
Humectress Conditioner
400 ml, $3.87/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $15.99
SAVE $5.60
Plus tax
Old Spice
Healthy & Strong Texturizing Finishing Spray, Sea Salt
251 ml, $4.14/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































