Conditioner
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.19, formerly: $16.99
SAVE $6.80
Plus tax
Raw Sugar
The Moisture Smoothie Conditioner
532 ml, $1.92/100ml
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Old Spice
Moisturize Shampoo for Men with Shea Butter, Healthier, Fuller, More Moisturized Looking Hair
650 ml, $1.66/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Method
Pure Peace Conditioner Peony, Rose Water & Quinoa
399 ml, $3.01/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Anti-Dandruff Conditioner For Soft & Smooth Hair Apple Cider
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Hydrate & Repair Conditioner with Manuka Honey
384 ml, $4.03/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Intensive Hydration Conditioner Manuka Honey and Mafura Oil with Fig Extract & Baobab Oil
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Strengthen & Restore conditioner Jamaican Black Castor Oil with Shea Butter,
384 ml, $4.03/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































