Shampoo
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
2-in-1 Shampoo and Conditioner Apollo
473 ml, $1.27/100ml
sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Plus tax
Garnier
Fructis Grow Strong Fortifying Shampoo for Healthier, Shinier Hair
370 ml, $1.08/100ml
Low Stock
sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Plus tax
Garnier
Fructis Fortifying Shampoo Normal Hair
370 ml, $1.08/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Plus tax
Pantene
Smooth & Sleek 2in1 Shampoo and Conditioner
355 ml, $1.69/100ml
$5.94
Plus tax
Head & Shoulders
H&S Deep Scalp Hydration 2-in-1 Shampoo + Conditioner
370 ml, $1.61/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Plus tax
Aussie
Instant Volume Hair Spray For Wavy Hair & Straight Hair
283 g, $2.30/100g
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Ted Lasso 2-in-1 SH/CD I Believe in Believe, Limited Edition
530 ml, $1.58/100ml
Low Stock

$15.49
Plus tax
Marc Anthony
Strictly Curls Curl Defining Styling Lotion
245 ml, $6.32/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































