Shampoo
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $16.79, formerly: $20.99
SAVE $4.20
Plus tax
DR.Squatch
Daily Conditioner, Coconut Castaway
325 ml, $5.17/100ml
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Method
Pure Peace Shampoo Peony, Rose Water & Quinoa
414 ml, $2.90/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $15.00, formerly: $15.99
SAVE $0.99
Plus tax
Pantene
Miracle Rescue Instant Repair Leave-In Treatment
100 ml, $15.00/100ml
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Strengthening Mask, Almond and Shea
177 ml, $7.91/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Scalp Repair & Hydrate Anti-Dandruff Serum Deeply Hydrates
59 ml, $26.25/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































