Shampoo
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$11.99
Plus tax
Head & Shoulders
Mens 2 in 1 Dandruff Shampoo and Conditioner, Pure Sport
613 ml, $1.96/100ml
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Method
Men 2-in-1 Shampoo & Conditioner, Sea + Surf
414 ml, $3.28/100ml
sale: $15.00, formerly: $15.99
SAVE $0.99
Plus tax
Pantene
Pro-V Miracle Rescue Intensive Bond Repair Mask With Melting Pro-V Pearls, Melts Away Damage, Builds Bonds, Strengthens Ast Damage
300 ml, $5.00/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Oxygen Charge 2‑in‑1 with Caffeine
530 ml, $1.58/100ml
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Old Spice
Fresh Clean 2in1 Shampoo and Conditioner for Men, 21.
650 ml, $1.66/100ml
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Method
Men 2-in-1 Shampoo & Conditioner, Cedar & Cypress
414 ml, $3.28/100ml
sale: $16.79, formerly: $20.99
SAVE $4.20
Plus tax
DR.Squatch
Daily Conditioner, Fresh Falls
325 ml, $5.17/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































