Shampoo
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Plus tax
Garnier
Fructis Grow Strong Fortifying Shampoo for Healthier, Shinier Hair
370 ml, $1.08/100ml
Low Stock
sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Plus tax
Garnier
Fructis Fortifying Shampoo Normal Hair
370 ml, $1.08/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Plus tax
Pantene
Smooth & Sleek 2in1 Shampoo and Conditioner
355 ml, $1.69/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Plus tax
Aussie
Instant Volume Hair Spray For Wavy Hair & Straight Hair
283 g, $2.30/100g
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Ted Lasso 2-in-1 SH/CD I Believe in Believe, Limited Edition
530 ml, $1.58/100ml
Low Stock

$15.49
Plus tax
Marc Anthony
Strictly Curls Curl Defining Styling Lotion
245 ml, $6.32/100ml
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































