Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
2-in-1 Shampoo and Conditioner Apollo
473 ml, $1.27/100ml
sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Plus tax
Garnier
Fructis Grow Strong Fortifying Shampoo for Healthier, Shinier Hair
370 ml, $1.08/100ml
Low Stock
sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Plus tax
Garnier
Fructis Fortifying Shampoo Normal Hair
370 ml, $1.08/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Plus tax
Pantene
Smooth & Sleek 2in1 Shampoo and Conditioner
355 ml, $1.69/100ml
$5.94
Plus tax
Head & Shoulders
H&S Deep Scalp Hydration 2-in-1 Shampoo + Conditioner
370 ml, $1.61/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































