Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Plus tax
Pantene
PRO-V Hair Spray, Extra Strong Hold
397 g, $3.27/100g
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Eucalyptus & Birch 2‑in‑1 for Revitalizing Care
530 ml, $1.58/100ml
Low Stock
sale: $7.59, formerly: $9.49
SAVE $1.90
Plus tax
Axe
Styling Pomade for Clean Cut Look Classic Medium Hold, High Shine
75 g, $10.12/100g
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Volumizing Conditioner, Berries and Vanilla Cream
487 ml, $2.87/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Intensive Hydration Hair Masque with Manuka Honey
326 g, $4.75/100g
sale: $16.79, formerly: $20.99
SAVE $4.20
Plus tax
DR.Squatch
Refreshing Shampoo, Coconut Castaway
325 ml, $5.17/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.99
SAVE $2.99
Plus tax
Pantene
Pro-V Wave & Curl Defining Hydrating Crème
170 ml, $4.12/100ml
Low Stock
sale: $16.79, formerly: $20.99
SAVE $4.20
Plus tax
DR.Squatch
Refreshing Shampoo, Fresh Falls
325 ml, $5.17/100ml
sale: $13.00, formerly: $13.49
SAVE $0.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Féria Multi-Faceted Shimmering Colour Permanent Hyper Platinum
1 ea, $13.00/1ea

sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Garnier
Belle Colour, 46 Burgundy Auburn
57 ml, $14.89/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































