Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Strengthen & Restore conditioner Jamaican Black Castor Oil with Shea Butter,
384 ml, $4.03/100ml
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Strengthening Conditioner, Almond and Shea
487 ml, $2.87/100ml
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Strengthening Shampoo, Almond and Shea
487 ml, $2.87/100ml

$15.49
Plus tax
Marc Anthony
Strictly Curls™ Define & Hold Flex Gel
100 ml, $15.49/100ml
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $15.99
SAVE $2.99
Plus tax
Pantene
Strong Hold Aerosol Hairspray
397 g, $3.27/100g
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $15.99
SAVE $2.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Black Brown
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $15.99
SAVE $2.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Light Copper Mahogany
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock
$20.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Medium Ash Brown
1 ea, $20.99/1ea
Low Stock
$20.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Soft Silver Blonde
1 ea, $20.99/1ea
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Old Spice
Swagger 2In1 Shampoo And Conditioner For Men
650 ml, $1.66/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Treatment Masque with Jamaican Black Castor Oil
326 g, $4.75/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































