Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Strengthen & Restore conditioner Jamaican Black Castor Oil with Shea Butter,
384 ml, $4.03/100ml
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Strengthening Conditioner, Almond and Shea
487 ml, $2.87/100ml
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Strengthening Shampoo, Almond and Shea
487 ml, $2.87/100ml

$15.49
Plus tax
Marc Anthony
Strictly Curls™ Define & Hold Flex Gel
100 ml, $15.49/100ml
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $15.99
SAVE $2.99
Plus tax
Pantene
Strong Hold Aerosol Hairspray
397 g, $3.27/100g
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $15.99
SAVE $2.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Black Brown
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock
$20.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Chic Auburn Brown
1 ea, $20.99/1ea
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $15.99
SAVE $2.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Deep Black
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































