Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$10.49
Plus tax
Tresemme
Hair Mousse Extra Hold for Sculpting and 24-Hour Frizz Control
298 g, $3.52/100g
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Hydrate & Repair Conditioner with Manuka Honey
384 ml, $4.03/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Intensive Hydration Conditioner Manuka Honey and Mafura Oil with Fig Extract & Baobab Oil
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $16.99
SAVE $4.00
Plus tax
Schwarzkopf
Keratin Blonde Hair Permanent Hair Colour Cream Platinum Blonde 001, Ultra Lightening Kit, 1 Application Platinum Blonde
60 ml, $21.65/100ml
sale: $13.00, formerly: $13.49
SAVE $0.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Lop Feria Cool Amethyst
1 ea, $13.00/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Manuka Honey & Yogurt Hydrate & Repair Shampoo
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
$11.99
Plus tax
Head & Shoulders
Mens 2 in 1 Dandruff Shampoo and Conditioner, Pure Sport
613 ml, $1.96/100ml
Low Stock
$8.49
Plus tax
Head & Shoulders
Mens 2 in 1 Dandruff Shampoo and Conditioner, Swagger
370 ml, $2.29/100ml
Low Stock
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Moisturizing Conditioner, Coconut and Vanilla
487 ml, $2.87/100ml
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Moisturizing Shampoo, Coconut and Vanilla
488 ml, $2.87/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)




























































