Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Nexxus
Humectress Conditioner
400 ml, $3.87/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Hydrate & Repair Conditioner with Manuka Honey
384 ml, $4.03/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Intensive Hydration Conditioner Manuka Honey and Mafura Oil with Fig Extract & Baobab Oil
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Intensive Hydration Hair Masque with Manuka Honey
326 g, $4.75/100g
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Intensive Hydration Shampoo with Manuka Honey
384 ml, $4.03/100ml
sale: $12.99, formerly: $16.99
SAVE $4.00
Plus tax
Schwarzkopf
Keratin Blonde Hair Permanent Hair Colour Cream Platinum Blonde 001, Ultra Lightening Kit, 1 Application Platinum Blonde
60 ml, $21.65/100ml
sale: $13.00, formerly: $13.49
SAVE $0.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Lop Feria Cool Amethyst
1 ea, $13.00/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Manuka Honey & Yogurt Hydrate & Repair Shampoo
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Method
Men 2-in-1 Shampoo & Conditioner, Sea + Surf
414 ml, $3.28/100ml
$11.99
Plus tax
Head & Shoulders
Mens 2 in 1 Dandruff Shampoo and Conditioner, Pure Sport
613 ml, $1.96/100ml
Low Stock
$8.49
Plus tax
Head & Shoulders
Mens 2 in 1 Dandruff Shampoo and Conditioner, Swagger
370 ml, $2.29/100ml
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Old Spice
Moisturize Shampoo for Men with Shea Butter, Healthier, Fuller, More Moisturized Looking Hair
650 ml, $1.66/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































