Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Plus tax
Aussie
Instant Volume Hair Spray For Wavy Hair & Straight Hair
283 g, $2.30/100g
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Ted Lasso 2-in-1 SH/CD I Believe in Believe, Limited Edition
530 ml, $1.58/100ml
Low Stock

$15.49
Plus tax
Marc Anthony
Strictly Curls Curl Defining Styling Lotion
245 ml, $6.32/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock

sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Garnier
Belle Colour, 30 Dark Brown
57 ml, $14.89/100ml
Low Stock
sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Plus tax
Garnier
Fructis Fortifying Conditioner Normal Hair
354 ml, $1.13/100ml
Low Stock
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Daily Clean Citrus & Herbal Musk Shampoo
487 ml, $2.87/100ml
$11.99
Plus tax
Head & Shoulders
Smooth & Silky Dandruff Conditioner, Frizz Control,
592 ml, $2.03/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































