Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$10.49
Plus tax
Tresemme
Hair Mousse Extra Hold for Sculpting and 24-Hour Frizz Control
298 g, $3.52/100g
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Old Spice
Hair Styling Pomade for Men
63 g, $17.13/100g
sale: $10.39, formerly: $15.99
SAVE $5.60
Plus tax
Old Spice
Healthy & Strong Texturizing Finishing Spray, Sea Salt
251 ml, $4.14/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Nexxus
Humectress Conditioner
400 ml, $3.87/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Hydrate & Repair Conditioner with Manuka Honey
384 ml, $4.03/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Instant Scalp Refresh Anti-Dandruff Spray Hydrates Dry Hair
118 ml, $13.13/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Intensive Hydration Conditioner Manuka Honey and Mafura Oil with Fig Extract & Baobab Oil
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Intensive Hydration Hair Masque with Manuka Honey
326 g, $4.75/100g
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Intensive Hydration Shampoo with Manuka Honey
384 ml, $4.03/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Jamaican Black Castor Oil Leave-In Conditioner
340 ml, $4.56/100ml
sale: $12.99, formerly: $16.99
SAVE $4.00
Plus tax
Schwarzkopf
Keratin Blonde Hair Permanent Hair Colour Cream Platinum Blonde 001, Ultra Lightening Kit, 1 Application Platinum Blonde
60 ml, $21.65/100ml
sale: $13.00, formerly: $13.49
SAVE $0.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Lop Feria Cool Amethyst
1 ea, $13.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































