Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Eucalyptus & Birch 2‑in‑1 for Revitalizing Care
530 ml, $1.58/100ml
Low Stock
$14.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Hair Dye, Permanent Hair Color F Medium Brown
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
$14.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Hair Dye, Permanent Hair Color H Natural Black
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
Low Stock
$14.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Universal Nudes Hair Dye Natural Dark Blonde
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
$14.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Universal Nudes Hair Dye Natural Light Brown
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
$14.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Universal Nudes Hair Dye Natural Soft Black
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $13.49
SAVE $0.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Feria Bleach Hair Permanent Hair Color Extreme Platinum
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $13.49
SAVE $0.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Feria High Intensity Colour, Power Copper C74
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































