Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Method
Pure Peace Shampoo Peony, Rose Water & Quinoa
414 ml, $2.90/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Coconut & Hibiscus Define & Shine Styling Gel
425 g, $3.64/100g
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Strengthen & Restore conditioner Jamaican Black Castor Oil with Shea Butter,
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$14.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Hair Dye, Permanent Hair Color H Natural Black
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
$20.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Medium Ash Blonde
1 ea, $20.99/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $13.49
SAVE $0.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Feria, B61 Hi-Lift Cool Brown
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock
sale: $15.00, formerly: $16.49
SAVE $1.49
Plus tax
Aussie
Multi-Use Hair Mist, Ultra Wonder
225 ml, $6.67/100ml
sale: $15.00, formerly: $15.99
SAVE $0.99
Plus tax
Pantene
Miracle Rescue Instant Repair Leave-In Treatment
100 ml, $15.00/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































