Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $16.79, formerly: $20.99
SAVE $4.20
Plus tax
DR.Squatch
Daily Conditioner, Fresh Falls
325 ml, $5.17/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Coconut & Hibiscus Smooth & Shine Hair Oil
97 ml, $15.97/100ml
sale: $13.00, formerly: $15.99
SAVE $2.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Natural Black
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Belle
Colour, 303 Ebony Brown
1 ea, $8.49/1ea
sale: $16.79, formerly: $20.99
SAVE $4.20
Plus tax
DR.Squatch
Daily Conditioner, Coconut Castaway
325 ml, $5.17/100ml
sale: $10.19, formerly: $16.99
SAVE $6.80
Plus tax
Raw Sugar
The Moisture Smoothie Conditioner
532 ml, $1.92/100ml
sale: $11.39, formerly: $18.99
SAVE $7.60
Plus tax
Raw Sugar
The Moisture Smoothie Shampoo
532 ml, $2.14/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































