Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Hydrate & Repair Conditioner with Manuka Honey
384 ml, $4.03/100ml
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Method
Men 2-in-1 Shampoo & Conditioner, Cedar & Cypress
414 ml, $3.28/100ml

sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Garnier
Belle Colour 48, Mocha Brown
1 ea, $8.49/1ea

sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Garnier
Belle Colour, 73 Dark Gold Blonde
57 ml, $14.89/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $13.49
SAVE $0.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Feria Bleach Hair Permanent Hair Color Extreme Platinum
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
HB Hair Biology
Full and Vibrant Volumizing Conditioner for Fine, Thin, Flat Hair
380 ml, $3.58/100ml
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Old Spice
Deep Clean Shampoo for Men with Choal, Healthier, Fuller, More Moisturized Looking Hair, Removes Built Up Dirt and Oil
650 ml, $1.66/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Treatment Masque with Jamaican Black Castor Oil
326 g, $4.75/100g
Low Stock
$20.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Superior Préférence Permanent Hair Color Medium Ash Brown
1 ea, $20.99/1ea
Low Stock
Low Stock
$14.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Universal Nudes Hair Dye Natural Soft Black
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































