Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.50, formerly: $15.50
SAVE $1.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Magic Root Cover Up, Root Touch Up Light Golden Brown
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $13.49
SAVE $0.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Feria, R57 Intense Medium Auburn
1 ea, $13.00/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Intensive Hydration Conditioner Manuka Honey and Mafura Oil with Fig Extract & Baobab Oil
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Nexxus
Finishing Spray for Wavy and Curly hair
283 g, $5.47/100g
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $15.99
SAVE $5.60
Plus tax
Old Spice
Healthy & Strong Texturizing Finishing Spray, Sea Salt
251 ml, $4.14/100ml
Low Stock
sale: $15.00, formerly: $15.99
SAVE $0.99
Plus tax
Pantene
Pro-V Miracle Rescue Intensive Bond Repair Mask With Melting Pro-V Pearls, Melts Away Damage, Builds Bonds, Strengthens Ast Damage
300 ml, $5.00/100ml
Low Stock
$14.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Universal Nudes Hair Dye Natural Light Brown
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Old Spice
Fresh Clean 2in1 Shampoo and Conditioner for Men, 21.
650 ml, $1.66/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Manuka Honey & Yogurt Hydrate & Repair Shampoo
384 ml, $4.03/100ml
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Oxygen Charge 2‑in‑1 with Caffeine
530 ml, $1.58/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $14.50, formerly: $15.50
SAVE $1.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Magic Root Cover Up, Root Touch Up Black
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































