Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Nexxus
Humectress Conditioner
400 ml, $3.87/100ml
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Method
Men 2-in-1 Shampoo & Conditioner, Sea + Surf
414 ml, $3.28/100ml
sale: $14.50, formerly: $15.50
SAVE $1.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Magic Root Cover Up, Root Touch Up Light Golden Brown
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
sale: $15.00, formerly: $15.99
SAVE $0.99
Plus tax
Pantene
Pro-V Miracle Rescue Intensive Bond Repair Mask With Melting Pro-V Pearls, Melts Away Damage, Builds Bonds, Strengthens Ast Damage
300 ml, $5.00/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $15.99
SAVE $5.60
Plus tax
Old Spice
Healthy & Strong Texturizing Finishing Spray, Sea Salt
251 ml, $4.14/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Oxygen Charge 2‑in‑1 with Caffeine
530 ml, $1.58/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Nexxus
Finishing Spray for Wavy and Curly hair
283 g, $5.47/100g
Low Stock
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Old Spice
Fresh Clean 2in1 Shampoo and Conditioner for Men, 21.
650 ml, $1.66/100ml
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































