Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.50, formerly: $17.50
SAVE $3.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Magic Root Precision Magic Root Cover Up Medium Brown
1 ea, $14.50/1ea
Low Stock
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Strengthening Mask, Almond and Shea
177 ml, $7.91/100ml
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
HB Hair Biology
Argan Oil Taming Serum with Biotin for Dull Frizzy or Dry Hair
95 ml, $14.31/100ml
Low Stock
sale: $15.00, formerly: $16.49
SAVE $1.49
Plus tax
Aussie
Ultra Wonder Treatment All-In-1 Leave-In, Mask And Pre-Wash, With Amino Acids, For All Hair Types And Curls
237 ml, $6.33/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $15.49
Plus tax
Shea Moisture
Instant Scalp Refresh Anti-Dandruff Spray Hydrates Dry Hair
118 ml, $13.13/100ml
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Schwarzkopf
2 In 1 Thickening Colour Boost Black
57 g, $22.79/100g
Low Stock
sale: $13.49, formerly: $18.49
SAVE $5.00
Plus tax
Schwarzkopf
Color Ultime Permanent Hair Color Cream, 1.1 Raven Black
60 ml, $22.48/100ml
$14.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Magic Root Permanent, Permanent Root Touch Up 4A Dark Ash Brown
1 ea, $14.99/1ea
Low Stock
sale: $15.00, formerly: $15.99
SAVE $0.99
Plus tax
Pantene
Miracle Rescue Regenerative Hair Oil
60 ml, $25.00/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































