Feminine Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Pearl Tampons Multipack, with LeakGuard Braid, Regular/Super Absorbency, Unscented, 48 Count
48 ea, $0.35/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Pearl Tampons Trio Multipack, with LeakGuard Braid, Light/Regular/Super Absorbency, Unscented, 47 Count.
47 ea, $0.36/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Pearl Tampons Trio Multipack, With Leakguard Braid, Regular/Super/Super Plus Absorbency, Unscented
47 ea, $0.36/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Pearl Tampons with LeakGuard Braid, Regular, 18 Ct
18 ea, $0.36/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Pearl Tampons with LeakGuard Braid, Regular, 50 Ct
50 ea, $0.34/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Pearl Tampons with LeakGuard Braid, Super Plus, 18 Ct
18 ea, $0.36/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Pearl Tampons with LeakGuard Braid, Ultra, 45 Ct
45 ea, $0.38/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Pearl Tampons, with LeakGuard Braid, Super Absorbency, Unscented, 18 Count
18 ea, $0.36/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, FlexFoam Pads with Wings, Size 3, Extra Heavy Flow Absorbency, Unscented, 22 CT
22 ea, $0.68/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 4, Overnight, with wings, Unscented, 28 CT
28 ea, $0.61/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Pure Cotton FlexFoam Pads, Size 1, Regular, Wings, Unscented, 28 CT
28 ea, $0.54/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Pure Cotton FlexFoam Pads, Size 2, Heavy, Wings, Unscented, 24 CT
24 ea, $0.62/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Radiant Feminine Pads for Women, Size 3 Heavy, with Wings, Light Clean Scent, 30 CT
30 ea, $0.57/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Radiant Overnight Wing Pads
28 ea, $0.61/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Radiant Tampons Multipack, with LeakGuard Braid, Regular/Super, 38 Count
38 ea, $0.45/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Radiant Teen Pads, Size 1, Regular, with Wings, Unscented, 42 CT
42 ea, $0.40/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant Teen Pads, Size 3, Extra Heavy, with Wings, Unscented, 20 CT
20 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Radiant with FlexFoam Pads, Size 1, Regular, Wings, 42 CT
42 ea, $0.40/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Radiant with FlexFoam Pads, Size 2, Heavy, Wings, 36 CT
36 ea, $0.47/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Sanitary Pads, Regular Flow, Unscented, 50 Count
50 ea, $0.34/1ea
sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Plus tax
Summer's Eve
Simply Sensitive Feminine Wash
266 ml, $2.82/100ml
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Feminine Pads with Wings for Women, Size 3, Extra Long Super Absorbency, Unscented, 52 Count
52 ea, $0.33/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Feminine Pads, Duo Pack 44 Count
44 ea, $0.39/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































