Feminine Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$24.99
Plus tax
Cystoplus
Sodium Citrate Powder Cranberry Flavoured 6 Sachets
6x5.6 g, $74.37/100g
Out of Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Pearl Tampons, Mixed Absorbencies, 45 Count
45 ea, $0.38/1ea
Low Stock
sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Plus tax
Summer's Eve
Sheer Floral Cleanser
266 ml, $2.82/100ml
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Pads with Wings, Heavy Absorbency, 32 Count
32 ea, $0.39/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Pads, Heavy Absorbency, 40 Count
40 ea, $0.31/1ea
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Plus tax
Summer's Eve
Aloe Love Cleansing Cloths, Sensitive Skin
32 ea, $0.20/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Extra Long, Unscented, 116 CT
116 ea, $0.15/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Extra Long, Unscented, 40 CT
40 ea, $0.16/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Long, Unscented, 48 CT
48 ea, $0.14/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Regular Length, Unscented, 136 Count
136 ea, $0.12/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Bamboo Ultra Thin Overnight Pads with Wings, 24 Count
24 ea, $0.52/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Bamboo Wrapped Liners, Light Absorbency, Regular Length, 66 Count
66 ea, $0.19/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
BioCare Daily Liners, Wrapped, Light Absorbency, Regular Length, 56 Count
56 ea, $0.22/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
BioCare Ultra Thin Overnight Pads With Wings, Heavy Absorbency, 20 Count
20 ea, $0.62/1ea
Low Stock
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Plus tax
Summer's Eve
Cleansing Cloths, Simply Sensitive
32 ea, $0.20/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































