Feminine Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 2, Heavy, with wings, unscented, 12 CT
12 ea, $0.54/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Pads, Regular Absorbency, 44 Count
44 ea, $0.28/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant with FlexFoam Pads, Size 2, Heavy, Wings, 26 CT
26 ea, $0.58/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
L.
Tampons Regular/Super Absorbency, Made with Organic Cotton, 42 CT
42 ea, $0.40/1ea
sale: $9.99, formerly: $10.49
SAVE $0.50
Plus tax
Vagisil
Scentsitive Scents Daily Intimate Wash Peach Blossom
360 ml, $2.78/100ml
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Pearl Tampons, with LeakGuard Braid, Super Plus Absorbency, Unscented, 50 Count.
50 ea, $0.34/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Radiant Feminine Pads for Women, Size 1 Regular, with Wings, Light Clean Scent, 15 CT
15 ea, $0.43/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 5, Extra Heavy Overnight, with wings, Unscented, 18 CT
18 ea, $0.83/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Maxi Pads, Heavy Absorbency, 42 Count
42 ea, $0.30/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Extra Coverage, 76 Count
76 ea, $0.16/1ea
sale: $9.99, formerly: $10.49
SAVE $0.50
Plus tax
Vagisil
Daily Intimate Wash Clean Scent
360 ml, $2.78/100ml
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 4, with wings, Unscented, 20 CT
20 ea, $0.75/1ea
sale: $9.99, formerly: $10.49
SAVE $0.50
Plus tax
Vagisil
Scentsitive Scents Daily Intimate Wash White Jasmine
360 ml, $2.78/100ml
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant Feminine Pads for Women, Size 3 Heavy, with Wings, Light Clean Scent, 22 CT
22 ea, $0.68/1ea
sale: $9.99, formerly: $10.49
SAVE $0.50
Plus tax
Vagisil
Scentsitive Scents Daily Intimate Wash Spring Lilac
360 ml, $2.78/100ml
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Summer's Eve
Cleansing Wash Simply Sensitive
444 ml, $2.25/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Bamboo Wrapped Liners, Light Absorbency, Extra Coverage, 54 Count
54 ea, $0.23/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Radiant Tampons with LeakGuard Braid, Super Plus Absorbency, Unscented, 14 Count
14 ea, $0.46/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Radiant Tampons Regular Absorbency with BPA-Free Plastic Applicator and LeakGuard Braid, Unscented, 14 Count
14 ea, $0.46/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































