Tampons
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Pearl Tampons with LeakGuard Braid, Ultra, 18 Ct
18 ea, $0.36/1ea
Out of Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Pocket Pearl Tampons, with LeakGuard Braid, Regular Absorbency, Unscented, 16 Count
16 ea, $0.41/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Pearl Tampons, with LeakGuard Braid, Light Absorbency, Unscented, 18 Count.
18 ea, $0.36/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Pearl Tampons with LeakGuard Braid, Super, 50 Ct
50 ea, $0.34/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, FlexFoam Pads with Wings, Size 3, Extra Heavy Flow Absorbency, Unscented, 22 CT
22 ea, $0.68/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
L.
Tampons Regular/Super Absorbency, Made with Organic Cotton, 42 CT
42 ea, $0.40/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Pearl Tampons, with LeakGuard Braid, Super Plus Absorbency, Unscented, 50 Count.
50 ea, $0.34/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Radiant Tampons with LeakGuard Braid, Super Plus Absorbency, Unscented, 14 Count
14 ea, $0.46/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Radiant Tampons Regular Absorbency with BPA-Free Plastic Applicator and LeakGuard Braid, Unscented, 14 Count
14 ea, $0.46/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Radiant Tampons Regular Absorbency with BPA-Free Plastic Applicator and LeakGuard Braid, Unscented, 42 Count
42 ea, $0.40/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Pearl Tampons with LeakGuard Braid, Light, 50 Ct
50 ea, $0.34/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Radiant Tampons Super Absorbency with BPA-Free Plastic Applicator and LeakGuard Braid, Unscented, 42 Count
42 ea, $0.40/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































