Feminine Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Radiant Daily Liners Regular, 48CT
48 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Pearl Tampons with LeakGuard Braid, Ultra, 18 Ct
18 ea, $0.36/1ea
Out of Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Ultra Thin Overnight Pads with Flexi-Wings, Size 5, Extra Heavy Overnight, Unscented, 15 Count
15 ea, $0.43/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Pocket Pearl Tampons, with LeakGuard Braid, Regular Absorbency, Unscented, 16 Count
16 ea, $0.41/1ea
sale: $9.99, formerly: $10.49
SAVE $0.50
Plus tax
Vagisil
Daily Intimate Wash Ph Balance
360 ml, $2.78/100ml
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Maxi Overnight Pads with Wings for Women, Size 4, Overnight Absorbency, Unscented, 16 Count
16 ea, $0.41/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Radiant Daily Multistyle Liners Regular, Unscented, Up to 100% Odor-free, 54 CT
54 ea, $0.12/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 4, Overnight Absorbency, Unscented, 26 CT
26 ea, $0.58/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 1, Regular Absorbency, Unscented, 36 CT
36 ea, $0.42/1ea
sale: $9.99, formerly: $10.49
SAVE $0.50
Plus tax
Vagisil
Daily Intimate Wash Odour-Controlling
360 ml, $2.78/100g
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Long, Unscented, 136 CT
136 ea, $0.12/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Radiant Daily Liners Long, 46CT
46 ea, $0.14/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Pearl Tampons, with LeakGuard Braid, Light Absorbency, Unscented, 18 Count.
18 ea, $0.36/1ea
Low Stock
sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Carefree
Thong Panty Liners Thin To Go, 49 count
49 ea, $0.11/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Overnight Pads With Wings, Heavy Absorbency, 26 Count
26 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Pearl Tampons with LeakGuard Braid, Super, 50 Ct
50 ea, $0.34/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 4, Overnight Absorbency, Unscented, 13 CT
13 ea, $0.50/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads, Size 2, Heavy Absorbency, Unscented, 32 CT
32 ea, $0.47/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 1, Regular, with wings, unscented, 14 CT
14 ea, $0.46/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Regular Length 120 Count
120 ea, $0.10/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Daily Thong Liners, Wrapped, Light Absorbency, Regular Length, 120 Count
2x120.0 ea, $0.05/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Overnight Maxi Pads With Wings, 26 Count
26 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant Teen Pads, Size 1, Regular, with Wings, Unscented, 28 CT
28 ea, $0.54/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































