Intimate Washes & Hygiene
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Plus tax
Summer's Eve
Aloe Love Cleansing Cloths, Sensitive Skin
32 ea, $0.20/1ea
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Plus tax
Summer's Eve
Cleansing Cloths, Simply Sensitive
32 ea, $0.20/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g









---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































