Period Pads
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Ultra Thin Overnight Pads with Flexi-Wings, Size 5, Extra Heavy Overnight, Unscented, 15 Count
15 ea, $0.43/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Maxi Overnight Pads with Wings for Women, Size 4, Overnight Absorbency, Unscented, 16 Count
16 ea, $0.41/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 4, Overnight Absorbency, Unscented, 26 CT
26 ea, $0.58/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 1, Regular Absorbency, Unscented, 36 CT
36 ea, $0.42/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Overnight Pads With Wings, Heavy Absorbency, 26 Count
26 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 4, Overnight Absorbency, Unscented, 13 CT
13 ea, $0.50/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads, Size 2, Heavy Absorbency, Unscented, 32 CT
32 ea, $0.47/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 1, Regular, with wings, unscented, 14 CT
14 ea, $0.46/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Overnight Maxi Pads With Wings, 26 Count
26 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant Teen Pads, Size 1, Regular, with Wings, Unscented, 28 CT
28 ea, $0.54/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 2, Heavy, with wings, unscented, 12 CT
12 ea, $0.54/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Pads, Regular Absorbency, 44 Count
44 ea, $0.28/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant with FlexFoam Pads, Size 2, Heavy, Wings, 26 CT
26 ea, $0.58/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Radiant Feminine Pads for Women, Size 1 Regular, with Wings, Light Clean Scent, 15 CT
15 ea, $0.43/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 5, Extra Heavy Overnight, with wings, Unscented, 18 CT
18 ea, $0.83/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Maxi Pads, Heavy Absorbency, 42 Count
42 ea, $0.30/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 4, with wings, Unscented, 20 CT
20 ea, $0.75/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant Feminine Pads for Women, Size 3 Heavy, with Wings, Light Clean Scent, 22 CT
22 ea, $0.68/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Radiant Teen Regular Unscented Pad, 14-Count
14 ea, $0.46/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant Teen Pads, Size 3, Extra Heavy, with Wings, Unscented, 20 CT
20 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant Pads Super Overnight Wing
18 ea, $0.83/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Teen Pads with Wings, Heavy Absorbency, 26 Count
26 ea, $0.48/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































