Period Pads
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Radiant Feminine Pads for Women, Size 3 Heavy, with Wings, Light Clean Scent, 30 CT
30 ea, $0.57/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Radiant Overnight Wing Pads
28 ea, $0.61/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Radiant Teen Pads, Size 1, Regular, with Wings, Unscented, 42 CT
42 ea, $0.40/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant Teen Pads, Size 3, Extra Heavy, with Wings, Unscented, 20 CT
20 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Radiant with FlexFoam Pads, Size 1, Regular, Wings, 42 CT
42 ea, $0.40/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Radiant with FlexFoam Pads, Size 2, Heavy, Wings, 36 CT
36 ea, $0.47/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Sanitary Pads, Regular Flow, Unscented, 50 Count
50 ea, $0.34/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Feminine Pads with Wings for Women, Size 3, Extra Long Super Absorbency, Unscented, 52 Count
52 ea, $0.33/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Feminine Pads, Duo Pack 44 Count
44 ea, $0.39/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Overnight Pads with Wings, Extra Heavy Absorbency, 24 Count
24 ea, $0.52/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Ultra Thin Overnight Pads with Wings, Size 4, Overnight, 16 Count
16 ea, $0.41/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Overnight Pads with Wings, Size 4, Overnight, 50 Count
50 ea, $0.34/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Overnight Pads with Wings, Size 5, Extra Heavy Overnight, 46 Count
46 ea, $0.37/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
L.
Ultra Thin Pads For Women, Organic Cotton Top Layer, Regular Absorbency, Menstrual Pads With Wings, 56 Ct
56 ea, $0.30/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
L.
Ultra Thin Pads For Women, Organic Cotton Top Layer, Super Absorbency, Menstrual Pads With Wings, 56 Ct
56 ea, $0.30/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Pads with Wings, Regular Absorbency, 36 Count
36 ea, $0.35/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Ultra Thin Pads with Wings, Size 1, Regular, 22 Count
22 ea, $0.30/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Pads with Wings, Size 1, Regular, 62 Count
62 ea, $0.27/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Ultra Thin Pads with Wings, Size 2, Long Super, 58 Count
58 ea, $0.29/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml












































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































