Period Pads
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Ultra Thin Overnight Pads with Flexi-Wings, Size 5, Extra Heavy Overnight, Unscented, 15 Count
15 ea, $0.43/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Maxi Overnight Pads with Wings for Women, Size 4, Overnight Absorbency, Unscented, 16 Count
16 ea, $0.41/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 1, Regular Absorbency, Unscented, 36 CT
36 ea, $0.42/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Overnight Pads With Wings, Heavy Absorbency, 26 Count
26 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 4, Overnight Absorbency, Unscented, 13 CT
13 ea, $0.50/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads, Size 2, Heavy Absorbency, Unscented, 32 CT
32 ea, $0.47/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 1, Regular, with wings, unscented, 14 CT
14 ea, $0.46/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Overnight Maxi Pads With Wings, 26 Count
26 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant Teen Pads, Size 1, Regular, with Wings, Unscented, 28 CT
28 ea, $0.54/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 2, Heavy, with wings, unscented, 12 CT
12 ea, $0.54/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Pads, Regular Absorbency, 44 Count
44 ea, $0.28/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant with FlexFoam Pads, Size 2, Heavy, Wings, 26 CT
26 ea, $0.58/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Radiant Feminine Pads for Women, Size 1 Regular, with Wings, Light Clean Scent, 15 CT
15 ea, $0.43/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 5, Extra Heavy Overnight, with wings, Unscented, 18 CT
18 ea, $0.83/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Maxi Pads, Heavy Absorbency, 42 Count
42 ea, $0.30/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Pure Cotton Feminine Pads for Women, Size 4, with wings, Unscented, 20 CT
20 ea, $0.75/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Radiant Teen Regular Unscented Pad, 14-Count
14 ea, $0.46/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant Pads Super Overnight Wing
18 ea, $0.83/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Teen Pads with Wings, Heavy Absorbency, 26 Count
26 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Sensitive FlexFoam Pads for Women, Size 2, Heavy Flow Absorbency, Unscented with Wings, 26 ct
26 ea, $0.58/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Sensitive FlexFoam Pads for Women, Size 1, Regular Flow Absorbency, Unscented with Wings, 30 ct.
30 ea, $0.50/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
BioCare Ultra Thin Pads With Wings, Regular Absorbency, 28 Count
28 ea, $0.45/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Teen Overnight Pads with Wings, Heavy Absorbency, 22 Count
22 ea, $0.57/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































