Feminine Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Radiant Pads Super Overnight Wing
18 ea, $0.83/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Teen Pads with Wings, Heavy Absorbency, 26 Count
26 ea, $0.48/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Sensitive FlexFoam Pads for Women, Size 2, Heavy Flow Absorbency, Unscented with Wings, 26 ct
26 ea, $0.58/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Radiant Tampons Regular Absorbency with BPA-Free Plastic Applicator and LeakGuard Braid, Unscented, 42 Count
42 ea, $0.40/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Sensitive FlexFoam Pads for Women, Size 1, Regular Flow Absorbency, Unscented with Wings, 30 ct.
30 ea, $0.50/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Pearl Tampons with LeakGuard Braid, Light, 50 Ct
50 ea, $0.34/1ea
Low Stock
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Summer's Eve
Cleansing Wash Fragrance Free
444 ml, $2.25/100ml
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
BioCare Ultra Thin Pads With Wings, Regular Absorbency, 28 Count
28 ea, $0.45/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Ultra Thin Teen Overnight Pads with Wings, Heavy Absorbency, 22 Count
22 ea, $0.57/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
BioCare Ultra Thin Pads with Wings, Heavy Absorbency, 24 Count
24 ea, $0.52/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Pocket Feminine Pads with FlexFoam, Size 2, Heavy Flow, with Wings, Unscented, 20 Count
20 ea, $0.75/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Pocket Feminine Pads with FlexFoam,Heavy Flow, with Wings, Unscented, 10 Count
10 ea, $0.65/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Radiant Tampons Super Absorbency with BPA-Free Plastic Applicator and LeakGuard Braid, Unscented, 42 Count
42 ea, $0.40/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Pocket Feminine Pads with FlexFoam, Regular, with Wings, Unscented, 12 Count
12 ea, $0.54/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Pocket Feminine Pads with FlexFoam, Size 1, Regular, with Wings, Unscented, 22 Count
22 ea, $0.68/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































