Feminine Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Plus tax
Summer's Eve
Cleansing Cloths, Simply Sensitive
32 ea, $0.20/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Compact Pearl Tampons Multipack, with LeakGuard Braid & Extendable Applicator, Regular/Super Absorbency, Compact Extendable Applicator, Unscented, 45 Count
45 ea, $0.38/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Tampax
Compact Pearl Tampons Multipack, with LeakGuard Braid & Extendable Applicator, Regular/Super/Super Plus Absorbency, Compact Extendable Applicator, Unscented, 45 Count
45 ea, $0.38/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tampax
Compact Pearl Tampons, with LeakGuard Braid & Extendable Applicator, Super, 16 Ct
16 ea, $0.41/1ea
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Always
Daily Liners, Regular Absorbency, Scented, 72 Ct
72 ea, $0.09/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Daily Liners, Regular Absorbency, Unscented, 216 Ct
216 ea, $0.08/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Daily Thong Liners, Wrapped, Light Absorbency, Regular Length, 120 Count
2x120.0 ea, $0.05/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Extra Coverage, 68 Count
68 ea, $0.18/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Daily Wrapped Liners, Light Absorbency, Thin, 120 Count
120 ea, $0.10/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
FlexFoam Pads for Women, Extra Heavy Overnight, with Wings, Scente
26 ea, $0.65/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 2, Heavy Absorbency, Unscented, 32 CT
32 ea, $0.47/1ea
Low Stock
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 2, Heavy Absorbency, Unscented, 46 CT
46 ea, $0.37/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 3, Extra Heavy Absorbency, Unscented, 28 CT
28 ea, $0.54/1ea
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 4, Overnight Absorbency, Unscented, 26 CT
26 ea, $0.58/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Infinity Feminine Pads for Women, Flexfoam Pads with Wings, Size 5, Extra Heavy Overnight Absorbency, Unscented, 30 CT
30 ea, $0.57/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Infinity FlexFoam Pads, Size 4, Overnight, Wings, Unscented, 38 CT
38 ea, $0.45/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly:
Limit 6, after limit $14.99
Always
Infinity FlexFoam Pads, Size 5, Extra Heavy Overnight, Wings, Unscented, 22 CT
22 ea, $0.68/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Maxi Pads for Women, Extra Heavy Overnight Pad with Wings, Size 5, 36 Count
36 ea, $0.47/1ea
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.99
Always
Maxi Pads for Women, Overnight Pad with Wings, Size 4, 48 Count
48 ea, $0.35/1ea
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.49
Kotex
Overnight Maxi Pads with Wings, Extra Heavy Absorbency, 20 Count
20 ea, $0.62/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































