Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$39.99
Plus tax
Reactine
Extra Strength Allergy Cetirizine Hydrochloride 10 mg Liquid Gel Capsules
40 ea, $1.00/1ea

sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Plus tax
Advil
Liqui-Gels (Capsules)
72 ea, $0.23/1ea

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Tylenol
Extra Strength Cold Day/Night EZTabs, Acetaminophen 500 mg
40 ea, $0.36/1ea

sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Plus tax
Tylenol
500 Mg EZ Tablets
150 ea, $0.11/1ea

sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Fever & Pain Liquid, Grape
100 ml, $10.00/100ml

sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Plus tax
Kerr's
Cough Drops, Menthol & Eucalyptus, 30 Lozenges
30 ea, $0.13/1ea
sale: $13.29, formerly: $17.99
SAVE $4.70
Glucerna
Nutritional Drink, Meal Replacement Shakes, Chocolate
6x237.0 ml, $0.93/100ml
sale: $13.29, formerly: $17.99
SAVE $4.70
Glucerna
Nutritional Drink, Meal Replacement Shakes, Strawberry
6x237.0 ml, $0.93/100ml

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gravol
Ginger Chewable Lozenges
20 ea, $0.45/1ea
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Mint Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































