Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Plus tax
Advil
Arthritis Pain Extra Strength Liquigel
45 ea, $0.37/1ea
sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Benylin
Sore Throat & Cough Syrup Extra Strength
250 ml, $5.80/100ml

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Benylin
Cough and Chest Congestion
250 ml, $5.80/100ml

sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Medicine, Fever & Pain, Dye-Free Berry Liquid
100 ml, $10.00/100ml

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Benylin
Extra Strength Mucus & Phlegm Relief
250 ml, $5.80/100ml

sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Chewables Fever & Pain 160 mg Acetaminophen Tablets, Grape
20 ea, $0.50/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Durex
Sensi-Thin Extra Lubricated Latex Condoms
12 ea, $0.87/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































