Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$27.99
Plus tax
Reactine
Regular Strength Allergy Cetirizine Hydrochloride 5 mg Tablets
36 ea, $0.78/1ea

sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Plus tax
Kerr's
Black Licorice Cough Drops
30 ea, $0.13/1ea
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Honey Lemon
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points

sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Plus tax
Tylenol
500 Mg Caplets
150 ea, $0.11/1ea
sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Plus tax
Kerr's
Ginger & Immnunity Support
22 ea, $0.18/1ea
Low Stock

sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Plus tax
Kerr's
Cherry Cough Drops, Methol & Eucalyptus, 30 Lozenges
30 ea, $0.13/1ea

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Benylin
Sore Throat & Cough Syrup Extra Strength
250 ml, $5.80/100ml

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Tylenol
Extra Strength Cold Relief Day EZTabs, Acetaminophen 500 mg
40 ea, $0.36/1ea
Low Stock

sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Medicine, Fever & Pain, Banana Berry Liquid
100 ml, $10.00/100ml

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Tylenol
Extra Strength Sinus Day/Night EZTabs, Acetaminophen 500mg
40 ea, $0.36/1ea
sale: $7.59, formerly: $9.49
SAVE $1.90
Plus tax
K-Y
Jelly Water-Based Personal Lubricant For Added Comfort Glide
113 g, $6.72/100g

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Tylenol
Extra Strength Cold Nighttime eZ Tablets
40 ea, $0.36/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































