Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Plus tax
Prepared in Canada
Tylenol
500 mg Rapid Release Gels
80 ea, $0.21/1ea

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Prepared in Canada
Tylenol
Extra Strength Sinus Relief Day eZTabs
40 ea, $0.36/1ea
Low Stock
sale: $10.50, formerly: $11.99
SAVE $1.49
Plus tax
Motrin
Children's Fever & Pain Relief Liquid
120 ml, $8.75/100ml
sale: $22.99, formerly: $24.99
SAVE $2.00
Plus tax
Metamucil
Daily Fibre Gummies, Orange Flavour, Plant Based Fibre Supplement, 72 Count
72 ea, $0.32/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































