Sexual Health
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Durex
Sensi-Thin Extra Lubricated Latex Condoms
12 ea, $0.87/1ea
Low Stock
sale: $9.19, formerly: $11.49
SAVE $2.30
Plus tax
Durex
Original Water-Based Personal Lubricant, Smooth & Gentle, 100 mL
100 ml, $9.19/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Durex
Real Feel Polyisoprene Latex-Free Condoms
1 ea, $11.59/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Durex
Sensi-Thin Extra Lubricated Latex Condoms
36 ea, $0.56/1ea
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
K-Y
Sensual Silk Water-Based Personal Lubricant
40 ml, $28.98/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
K-Y
Liquid, pH Friendly Water-Based Lubricant, Paraben-Free Lube
71 g, $16.32/100g
sale: $9.19, formerly: $11.49
SAVE $2.30
Plus tax
Durex
Cherry Water-Based Personal Lubricant, Smooth & Gentle, 100 mL
100 ml, $9.19/100ml
Low Stock
Out of Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Durex
Sensi-Crème Original Latex Condoms Easy-On
30 ea, $0.45/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
K-Y
Personal Lubricant Warming Jelly
148 ml, $10.26/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Durex
Sensi-Thin Extra Large Latex Condoms
12 ea, $0.87/1ea
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Durex
2-in-1 Play Massage & Intimate Pleasure Gel, Aloe Vera, 200 mL
200 ml, $6.00/100ml
sale: $9.19, formerly: $11.49
SAVE $2.30
Plus tax
Durex
Warming Water-Based Personal Lubricant
100 ml, $9.19/100ml
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Durex
Performax Mutual Climax Ribbed Condoms
24 ea, $0.83/1ea
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Durex
2-in-1 Play Massage Gel & Intimate Pleasure Lube, Guarana, 200 mL
200 ml, $6.00/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































