Sexual Health
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.19, formerly: $11.49
SAVE $2.30
Plus tax
Durex
Play, Intimate Lubricant, Tingling
100 ml, $9.19/100ml
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Durex
Pleasure Mix Assorted Latex Condoms Variety Pack
36 ea, $0.56/1ea
Low Stock

$23.99
Plus tax
Jamieson
Hair, Skin, Nails Advanced Caplets
45 ea, $0.53/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Durex
Intense Vibrating Bullet, Compact & Waterproof, Quiet & Discreet
1 ea, $19.99/1ea
Low Stock

sale: $14.39, formerly: $15.99
SAVE $1.60
Plus tax
Life Brand
Collagen, 90 Tablets
90 ea, $0.16/1ea
$24.99
Plus tax
Jamieson
Collagen + Biotin With Hyaluronic Acid Mixed Berry
90 ea, $0.28/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Durex
Real Feel Silicone Based Intimate Lubricant
100 ml, $11.99/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































