Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Fever & Pain Liquid Oral Suspension 160 mg/5 ml, Bubble Gum
100 ml, $10.00/100ml

sale: $16.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Plus tax
Advil
Regular Strength Minigels For Headaches And Pain Relief, 70 Count
70 ea, $0.24/1ea
Low Stock
$37.99
Plus tax
Restoralax
Powder Laxative, Effective Relief, No Taste, No Grit 45 doses
1 ea, $4.97/100g
Low Stock

sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Medicine, Fever and Pain, Dye-Free Cherry Liquid
100 ml, $10.00/100ml
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Orange Spice Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points

sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Plus tax
Kerr's
Cough Drops Wild Cherry With Menthol & Eucalyptus
20 ea, $0.20/1ea
sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Claritin
Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
10 ea, $1.39/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































