Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.00, formerly: $10.49
SAVE $0.49
Plus tax
Tylenol
Children's Dye-Free Chewables Fever & Pain, Natural Berry
20 ea, $0.50/1ea

sale: $11.24, formerly: $12.49
SAVE $1.25
Plus tax
Life Brand
Tea Tree Oil Natural Source 100% Pur
50 ml, $22.48/100ml
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Durex
Sensi-Thin Extra Lubricated Latex Condoms
36 ea, $0.56/1ea
Low Stock
sale: $23.39, formerly: $25.99
SAVE $2.60
Plus tax
Claritin
Rapid Dissolve Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
30 ea, $0.78/1ea
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Plus tax
Icy Hot
Original Pain Relief Cream, Methyl Salicylate 30%, Menthol 10%
85 g, $9.99/100g
sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Claritin
Rapid Dissolve Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
10 ea, $1.39/1ea
sale: $10.50, formerly: $11.99
SAVE $1.49
Plus tax
Motrin
Ibuprofen Oral Suspension, Grape
120 ml, $8.75/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































