Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
K-Y
Sensual Silk Water-Based Personal Lubricant
40 ml, $28.98/100ml

sale: $17.99, formerly: $18.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gaviscon
Soothing Liquid, Fruit
340 ml, $5.29/100ml
Low Stock
sale: $12.59, formerly: $13.99
SAVE $1.40
Plus tax
Gravol
Ginger Multi-Symptom Cold & Fever
20 ea, $0.63/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
K-Y
Liquid, pH Friendly Water-Based Lubricant, Paraben-Free Lube
71 g, $16.32/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































