Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $18.89, formerly: $20.99
SAVE $2.10
Plus tax
Claritin
Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
20 ea, $0.94/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Cherry Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points
$13.99
Plus tax
Pedialyte
AdvancedCare®, Liquid Electrolyte Solution, Blue Raspberry
1000 ml, $1.40/100ml
Low Stock
sale: $26.99, formerly: $29.99
SAVE $3.00
Plus tax
Aerius
Desloratadine Tablets Usp, 5 Mg
24 ea, $1.12/1ea

sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Childrens Easy Dissolve Natural Wild Berry Acetaminophen Powder - Kids Pain Relief
16 ea, $0.63/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































