Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $10.50, formerly: $11.99
SAVE $1.49
Plus tax
Motrin
Children's 8 Hour Fast Fever & Pain Relief, Fruit
120 ml, $8.75/100ml
$35.99
Plus tax
Systane
Complete Lubricant Eye Drops All-In-One Dry Relief, 2 pieces
20 ml, $179.95/100ml
Low Stock
sale: $32.49, formerly: $34.99
SAVE $2.50
Plus tax
Gaviscon
Extra Strength Foamtabs, Acid/Heartburn Relief
120 ea, $0.27/1ea
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Durex
Real Feel Polyisoprene Latex-Free Condoms
1 ea, $11.59/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































