Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Watermelon Strawberry Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Cream Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $1.83/100ml
Out of Stock
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
PC Organics
Organic Chicken Broth Less Sodium
900 ml, $0.28/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Mini Roasted Garlic Hummus Chickpea Dip and Spread
228 g, $1.54/100g

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
President's Choice
Taco Seasoning Mix
24 g, $5.37/100g
sale: $6.30, formerly: $7.00
SAVE $0.70
PC Organics
Organic Whole Raw Cashews
200 g, $3.15/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
PC Blue Menu
Thai Peanut Chicken
248 g, $2.33/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Berry Pomegranate Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
President's Choice
Tartar Sauce
250 ml, $1.40/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Organic Banana & Kiwi
128 ml, $1.16/100ml
sale: $5.85, formerly: $6.50
SAVE $0.65
PC Organics
Organic Sugar from Cane Syrup
900 g, $0.65/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
Smoked Whole Responsibly Farmed Oysters In Sunflower Oil
85 g, $2.94/100g
Out of Stock


































































