Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters
sale: $2.28, formerly: $2.79
SAVE $0.51
President's Choice
Rice Vermicelli Noodles
225 g, $1.01/100g
Out of Stock
sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
President's Choice
Ready Veggie Zucchini Noodles
350 g, $0.86/100g
Low Stock

$19.00
Plus tax
President's Choice
12-Piece Tritan Food Storage Set, Clear
1 ea, $3.17/1ea
Low Stock

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Smoke Flavoured Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Spicy Dill Pickle Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
President's Choice
Pure Concord Grape Jelly
500 ml, $1.50/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
President's Choice
Low Sodium & Caffeine-Free Diet Cola
2 l, $0.09/100ml

sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
President's Choice
Bay of Fundy Sliced Smoked Atlantic Salmon
150 g, $7.33/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Apple Banana Squeeze Fruit Snacks
4x90.0 g, $1.19/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Squash, Kale, and Beet Flatbread
343 g, $1.02/100g
sale: $14.50, formerly: $14.99
SAVE $0.49
PC Blue Menu
Blue Menu Rainbow Trout Skinless Boneless Fillets
280 g, $5.18/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Peach Mango Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax
President's Choice
Diet Ginger Ale
2 l, $0.09/100ml

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
PC Organics
Apple, Peach, Pumpkin, Buckwheat Strained Baby Food
128 ml, $1.16/100ml


































































