Shop all PC® picks
Discover your next favourite with PC®.
Filters
sale: $6.00, formerly: $7.79
SAVE $1.79
Plus tax
Subscribe & Earn
President's Choice
Large Heavy Duty Freezer Bags
28 ea, $0.21/1ea

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Diet Tonic Water
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
President's Choice
Garlic and Cheese Trio Focaccia
456 g, $0.77/100g

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
Prepared in Canada
President's Choice
100% Tropical Juice Boxes
1 l, $0.25/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Fruit Punch Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Subscribe & Earn
PC Organics
Apple, Blueberry, and Green Pea Strained Organic Baby Food
128 ml, $1.16/100ml

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in Canada
President's Choice
Lemon Ginger Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
All-Butter Chocolate-Filled Croissants
320 g, $1.72/100g
$24.00
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Alkaline Batteries AA & AAA - 76pk
76 ea, $0.32/1ea
Out of Stock


































































